Pátek 13.(října 2006) - narozeninový mejdan. Avizované vstupné 13,10 byl naprostý pakatel, neboť každý návštěvník dostal jako bonus pytlík bonbónů. První nám zahráli(y) Bílé Myšky ze Sedlčan, pak naskočil Onkel Fester... Fotografií bude nepočítaně.

4.-6.8.2006 - Fest Milkovické kozy - Deset měsíců opět uplynulo od posledního koncertu. Líbil se nám nápad zajet opět do Milkovic, (bohužel bez Petry). Přesto jsme myslím měli úspěch. V pátek se na nás již nedostalo, fronta na pódium byla nekonečná. Hráli jsme tedy až v sobotu asi v půl druhé ráno, kdy již začalo silněji poprchávat, a ani teplota nebyla z nejvyšších. Nelidským podmínkám odolávalo 8 klepajících se vytrvalců....
Dvanáctka za 13,-. Půllitr Kofoly za 6,-. Co víc si přát?

28.10.2005 U RAFA - Po dvou letech a kus se vracíme počtvrté k Rafovi na Hanspaulku, abychom zde zahráli s kapelou Syrový tóny, která se stala naší spřátelenou kapelou a rádi s ní hrajem. Od doby, co jsme zde hráli naposled, klub doznal změn co se velikosti prostoru týče. Přišlo na nás cca. 60 lidí a dočkali se vystoupení Syrováčů a následně Pohozený turbíny s překvapením v podobě Netopýra Albína. Konzert proběhl v duchu rušivého elementu z řad kámošů našeho bubeníka, ale podařilo se mi ho snad trochu zkrotit :-)) Jediné mínus bylo to, že nás Raf nenechal po konzertě dostatečně dlouho se oddávat konzumaci lihovin a debatování o hovně. Ale rádi tam zahrajem znovu. Rafovi zdar!

Taky v září 2005, po mírném projetí statistik přístupů na stránky, se ukázalo, že spousta dat byla stáhnuta po odkazu na stránkách chlastpunkové kapely Vylitý hyeny. Jak nás znaj? Hráli jsme spolu v jeden den na soutěži "Skutečná Liga". Prý naši tvorbu nejlépe charakterizuje píseň Netopýr (1,2MB 2:31). Pěkné. Kdybyste pro nás chtěli v anketě hlasovat, tak bychom se ani nebránili.

16.9.2005 Na Slamníku - Odhodlali jsme se udělat koncert. Z internetu se vyklubal kontakt na kapelu Sygnus, která zařídila místo na hraní - slavný zájezdní hostinec Na Slamníku, jež byl pro nás svatostánkem bigbítové hudby. Ze starých, těžkých a kouřem nasáklých závěsů dýchalo blues a rock. Hráli jsme s kapelou Syrový Tóny a Sygnus. Zde jsme si poprvé zkusili jaké to je hrát jako poslední a vlastně hlavní hřeb večera a bylo to bombastické. Užili jsme si to maximálně a poprvé na nás lidi pařili a to tak vehementně, že padali do repráků. Jako vždy došlo k pohození turbíny a to s takovou vervou, že náš bubeník sejmul fanynku do hlavy a ta v samém amoku požádala o ponechání si této nezbytné rekvizity a já svolil.Ať ti slouží.
Hamáčkova poznámka - "náročný večer - dvě kapely...". Aktivitě se meze nekladou, a pak to takhle dopadá. (Hamáček totiž hraje i v Syrových Tónech).

11.6.2005 Soutěž Skutečná liga - po skoro dvouleté pauze a zkoušení pouze ve 3 lidech a to ve zdravém jádru kapely (Hamec,Larva,Zakous) jsme sehnali nového bubeníka (né pouze majitele bicích,stejně žádné neměl) Jirku a novou vokalistku Petru. Zkoušeli jsme spolu tak 3 měsíce a zkusili soutěž amatérských kapel. Nedopadli jsme špatně, ale ani nepostoupili do dalších kol. Hlavně že jsme kompletní a můžem zkoušet na nové konzerty.

6.-13.8 2003 Festival Milkovické kozy - www.kozy.cz
tenhle hippie fest se konal na louce u Libáně na Jičínsku na statku aktivisty Standy Pence a my, kapela bez bubeníka jsme si tam jeli užít volného života a zábavy a při té příležitosti si zajamovat. Stalo se tak a měli tu možnost si na hlavním pódiu zahrát pár věcí dohromady s muzikanty z jiné amatérské kapely. Nebylo to sice v hlavním večerním čase, ale v poledne, zato bylo větší vedro. Snad si tam příště zahrajem jako kapela PT a večer. :-)

25.6.2003 U RAFA - Tento konzert se chca-nechca nesl ve smutném duchu a to skrze vyhození bubeníka Radovana z Turbíny. Už jsme nadále nemohli přihlížet tomu, jak náš bubeník (majitel bicích) se nepředstavitelně rychle upíjí a opíjí a není poté schopen zahrát základní rytmus. Zde vygradovaly problémy s Radovanovým pitím a neschopností odehrát konzert jakš-takš střízlivý. Všimli si toho i fanoušci a trochu i na jejich apel jsem já Petr_Antonín_Larva čerstvě zvolen samozvaným kapelníkem Radovana z kapely vyhodil a to né po konzertě, ale před začátkem našeho hraní, protože jsem ho hodinu před konzertem naháněl po Hanspaulských hospodách. Konzert odehrál, ale bylo na kapele znát, že si to neužila. A musím zmínit dvě pozitiva konzertu. Hrát s kapelou konzervatoristů Žáha, na kterou přišel jeden, slovy jeden člověk, a s kapelou Mrdathor, na kterou přišla spousta metalových elfů. OU Jéééé.

24.4.2003 UZI klub - Měsíc po Opatově následovala akce, kterou si domluvila kapela Bezpatyboty v klubu UZI na I.P.Pavlova a narychlo si nás přizvala jako předkapelu. My jsme to s díky přijali, ale naše rozčarování bylo, když přišlo asi 10 platících a to většinou na nás.:-)) Nic proti BPB, ale vždy mi přišlo, že na to,že hrajou dost dlouho nemají moc kámošů kteří by na ně pravidelně chodili a jelikož my jsme neměli čas oslovit naše fanoušky, přišlo jich na nás jen pár. Ale dost hanění. Koncert byl super. Užili jsme si ho maximálně, zvuk byl super a atmoška komorní, ale parádní.

22.3.2003 KD OPATOV - Tak a tohle byla pecka. My, Pohozená Turbína, jsme se dostali do sálu pro zhruba 150 sedících posluchačů a minimálně stějně stojících. Dali jsme se dohromady s kapelou Howling losers (Švuňk), která hrála hlavně převzaté rockové pecky. Zahráli jsme svůj hodinový setík (cca 10-12 písní) a pak se oddávali pohodě a atmosféře kulturáku. Lidí přišlo dost. Tolik, že zvládli zaplatit pronájem sálu a ještě každý hudebník dostal gáži 400,-kč což pro nás bylo neskutečné. Už jenom proto, že my jsme hráli hodinu, lidé poslouchali a koukali na jadrný bigbít česky a vlastní tvorba a kapela Švuňk hrála pak asi zbylých 2,5 hodiny a bavila lidi a roztančila celý sál převzatými peckami. No prostě jsme si to užili. Měli jsme dokonce i svou šatnu.:-))

17.1.2003 U RAFA - Co čert nechtěl, o 8 měsíců později jsme opět zavítali na Hanspaulku a zahráli zde už jen s kapelou Bezpatyboty. Opět jako předkapela,ale písniček už bylo více a snad bylo znát i naše lehké zlepšení. Fanouškovská základna z řad kamarádů držela. Díky.

17.5.2002 U RAFA - Náš první konzert. Dostali jsme šanci si zahrát s kapelami DoNot a Bezpatyboty, která nás nechala zkoušet v jejich zkušebně a představila nám dosud neznámý klub U RAFA. Jako předkapela jsme zde předvedli asi 8 songů a hlavně troufalé blues Erik Klepton. Kdo slyšel, jistě nezapomene. Dopadlo to dobře, lidi nás nevypískali a poslali nás tak dál cvičit a zlepšovat se.
Dokonce jsme si pozvali dva kamarády s digitálními videokamerami, kteří byli ochotni koncert natočit, sestříhat a pohrát si s ním. Tři písně z tohoto CD byly dlouhou dobu jediným nahraným materiálem pro prezentaci... Pokud byste měli zájem, tak bychom se i dohodli na zaslání CD s koncertem.